previous pauseresume next

برگزاری جلسه ژورنال کلاب خرداد ماه ۱۳۹۷

بیست و هفتمین جلسه ژورنال کلاب پژوهشکده در تاریخ ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۲:۳۰ با این عنوان توسط خانم دکتر حکیمه طیری، دانشجوی دکتری تخصصی بهداشت محیط  برگزار گردید.

,Autism Spectrum Disorder and Particulate Matter Air Pollution before
during, and after Pregnancy

تعاملات مرکز تحقیقات محیط زیست پژوهشکده با با اتاق بازرگاني و شهرداري اصفهان

در تاريخ ٩٧/٣/٨ جلسه اي با حضور شهردار اصفهان ،مدير كل اداره حفاظت محيط زيست ،اعضاي كميسيون آب،كشاورزي و محيط زيست اتاق بازرگاني،صنايع و معادن، كشاورزي استان اصفهان و اعضاي مركز تحقيقات محيط زيست برگزار شد.

در اين جلسه مباحثي در خصوص آموزش و فر هنگ سازي محيط زيست در سطح جامعه و چگونگي تعاملات مركز تحقيقات محيط زيست پژوهشكده پيشگيري اوليه از بيماري هاي غيرواگير با اتاق بازرگاني و شهرداري اصفهان مطرح شد.

برگزاری جلسه ژورنال کلاب اردیبهشت ماه ۱۳۹۷

بیست و ششمین جلسه ژورنال کلاب پژوهشکده در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۲:۳۰ با این عنوان توسط خانم لیلا صابری، دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی برگزار گردید. 

Novel mutations in patients with Usher syndrome and Usher related syndrome disorder

برگزاری جلسه دوم آموزشی روش تحقیق

جلسه آموزشی روش تحقیق در روز چهارشنبه تاریخ ۹۶/۲/۲۶ ساعت ۱۱ صبح تحت عنوان" پروپوزال نویسی- روشهای نمونه گیری و تعیین حجم نمونه" توسط خانم دکتر خوشحالی با حضور همکاران  در پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیر واگیر برگزار گردید.

برگزاری جلسه ی شورای پژوهشی پژوهشکده، سه شنبه ۹۶/۲/۱۸

جلسه ی شورای پژوهشی روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور اعضای شورای پژوهشی این پژوهشکده، در سالن اجتماعات پژوهشکده برگزار گردید. در این جلسه تعدادی از طرح های پژوهشی ارسالی پژوهشگران مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه هماهنگی برگزاری همایش آموزش و پرورش و محیط زیست

با حضور همکاران آموزش و پرورش و مرکز تحقیقات محیط زیست و مسئولین پژوهشکده در تاریخ یکشنبه ۹۶/۲/۱۶ برگزار شد.

جلسه هماهنگی فعالیتهای کلینیک کنترل وزن

در راستای ارتقای فعالیتهای پژوهشی، درمانی و آموزشی در کلینیک کنترل وزن  پژوهشکده در تاریخ ۹۶/۲/۱۱ جلسه ای با حضور همکاران دانشکده  های پزشکی، تغذیه و تربیت بدنی برگزار گردید.

جلسه آموزشی روش تحقیق

جلسه آموزشی روش تحقیق در روز چهارشنبه تاریخ ۹۷/۲/۵ ساعت ۱۱ تحت عنوان " پروپوزال نویسی" توسط خانم دکتر حیدری و خانم ریاحی با حضور همکاران و جمعی از دانشجویان در پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماریهای غیر واگیر برگزار گردید.

همکاری در برگزاری همایش ملی فراورده های زنبور عسل

در راستاي ارتقاي دانش و پژوهش و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي ارزشمند ملي در عرصه فرآورده‌هاي زنبور عسل، همايش ملي فرآورده‌هاي زنبور عسل از منظر زيست‌شناسي، سلامت و اقتصاد، در روزهاي ۴ و ۵ ارديبهشت‌ماه ۱۳۹۷ با مشاركت دانشمندان و محققان، نهادهاي اجرايي و فعالين بخش خصوصي در دانشگاه اصفهان همراه با برنامه‌هاي جنبي (نشست‌هاي تخصصي، جشنواره ارائه محصولات و آموزش استفاده از فرآورده‌هاي زنبور عسل)، برگزار شد.

همکاری در برگزاری کنگره کودکان دکتر امیرحکیمی در شیراز

این کنگره برای نخستین مرتبه با عنوان کنگره "سبز" و بدون استفاده از پوستر و کاغذ برگزار شد و به گونه ای برنامه ریزی شده بود که زباله کاغذی تولید نداشته باشد. 

 پخش زنده این کنگره به کمک شبکه های اجتماعی انجام شد تا افرادی که موفق به حضور در این کنگره نشده‌اند، بتوانند از مطالب آن بهره ببرند. پوستر مقاله‌های ارائه شده به این کنگره  روی صفحه‌های نمایش رایانه که به همین منظور پیش بینی شده به نمایش درمی آمد.

صفحه‌ها

اشتراک در پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماریهای غیر واگیر RSS