رفتن به محتوای اصلی
x
 • سی و چهارمین جلسه شورای پژوهشی پژوهشکده

  سی و چهارمین جلسه شورای پژوهشی روز سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 به صورت حضوری و با شرکت اعضای این شورا در ساختمان آفرینش برگزار شد. در این جلسه ضمن استماع نظرات، بحثو تبادل نظر، طرح های پژوهشی ارسالی از طرف پژوهشگران مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

 • شرکت پژوهشگران پژوهشکده در نخستین کنگره بین المللی انجمن علمی تغذیه ایران

   نخستین کنگره بین المللی انجمن علمی تغذیه ایران در روزهای 25 تا 27 بهمن 1402 با شعار «امنیت تغذیه ای پایدار برای رویارویی با سوء تغذیه و بیماری های غیرواگیر» در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.

  در این کنگره سرکارخانم دکتر کلیشادی ریاست پژوهشکده سخنرانی با عنوان «نقش تغذیه دوران کودکی و نوجوانی در بروز بیماریهای غیرواگیر در بزرگسالی» و سرکار خانم دکتر حیدری معاون پژوهشی مرکز تحقیقات رشد و نمو کودکان سخنرانی با عنوان «تازه های علم تغذیه در دیابت نوع 1»، ارائه نمودند.

 • برگزاری وبینار چاقی و اضافه وزن در کودکان

  انجمن علمی تغذیه کودکان ایران با همکاری پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر وبینار «چاقی و اضافه وزن در کودکان» را پنج شنبه 26 بهمن برگزار نمود.

 • برگزاری وبینار اصول برقراری شیردهی موفق

  انجمن علمی ترویج تغذیه با شیر مادر ایران با همکاری پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر وبینار «اصول برقراری شیردهی موفق» را پنج شنبه 26 بهمن برگزار نمود. 

 • ارتقای رتبه علمی آقای دکتر ابراهیم عبداله پور از مرتبه استادیاری به دانشیاری

  بدینوسیله ارتقای مرتبه علمی آقای دکتر ابراهیم عبداله پور عضو محترم هيأت علمي مرکز تحقیقات رشد و نمو کودکان را از مرتبه استادیاری به دانشیاری تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روز افزون ایشان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمائیم.

  https://mui.ac.ir/fa/node/4755

 • وبینارها و کارگاه های پژوهشکده در آذرماه پژوهش

  پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر به مناسبت آذرماه پژوهش مجموعه وبینارهایی را از تاریخ 19 تا 29 آذر برگزار می نماید.

  وبینارها دارای امتیاز بازآموزی و توانمند سازی می باشند.

   

 • سی و سومین جلسه شورای پژوهشی

  سی و سومین جلسه شورای پژوهشی روز سه شنبه 30 آبان ماه 1402 به صورت حضوری و با شرکت اعضای این شورا در ساختمان آفرینش برگزار شد. در این جلسه ضمن استماع نظرات، بحثو تبادل نظر، طرح های پژوهشی ارسالی از طرف پژوهشگران مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

 • رونمایی از آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه آذرماه پژوهش

  همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه آذرماه پژوهش و بیست چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اصفهان در روز 8 آذرماه ۱۴۰۲ در محل برگزاری همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر به نمایش گذاشته شد.

 • گردهمایی تقدیر و بزرگداشت دانشمندان و محققان پراستناد استان اصفهان

  گردهمایی تقدیر و بزرگداشت دانشمندان و محققان پراستناد استان اصفهان توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان در سالن اجتماعات هتل سفیر در آذرماه و همزمان با آغاز هفته پژوهش برگزار گردید. در این گردهمایی از چهار نفر از اعضای هیات علمی پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر نیز قدردانی شد. دکتر رویا کلیشادی، دکتر ابراهیم عبداله پور، دکتر مطهر حیدری بنی و دکتر محمود میرزایی از اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات رشد و نمو کودکان، پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیرواگیر هستند که در لیست دو درصد دانشمندان برتر جهان به استناد گزارش متخصصان دانشگاه استنفورد در سال ۲۰۲۳ میلادی قرار گرفته‌اند.

 • حضور چهار عضو هیات علمی پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری‌های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در لیست دو درصد برتر دانشمندان جهانی در رتبه بندی دانشگاه استنفورد

  بر اساس رتبه بندی بین المللی که توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد آمریکا انجام شد، نام چهار عضو هیات علمی مرکز تحقیقات رشد و نمو کودکان پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری‌های غیر واگیر مشاهده می‌شود. در این فهرست، پارامترهای متعددی بر روی مقالات منتشره در پایگاه استنادی اسکوپوس مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است که از جمله آن می‌توان به تعداد مقالات و تعداد ارجاعات به مقالات شامل یا بدون خود استنادی نویسنده، تعداد مقالات تک نویسنده، درصد استناد نویسندگان به مقالات خود، رنکینگ دانشمندان در حوزه‌های تخصصی و معرفی حوزه تخصصی نویسندگان، اشاره کرد